Cennik

Jeśli zastanawiają się Państwo nad skorzystaniem z naszych usług, są Państwo ciekawi jak wygląda współpraca, jak powstaje projekt, jakie mamy dostępne terminy. prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

I KROK

wycena usług

Nasze usługi wyceniamy indywidualnie ponieważ każde wnętrze jest inne, mają Państwo różne oczekiwania, potrzeby oraz potrzebują Państwo pomocy w różnym zakresie. Każdy projekt wymaga od nas indywidualnego podejścia, przemyślenia nietypowych rozwiązań, dokonania wyboru spośród ogromnej ilości materiałów wykończeniowych oraz przede wszystkim urzeczywistnieniu wizji i pomysłów właścicieli.

Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o zakres i formę współpracy. Możemy opracować projekt koncepcyjny, który będzie najtańszą opcją aranżacji wnętrz lub przygotować szczegółowy plan, który pozwoli Państwu precyzyjnie przygotować się do remontu pod względem organizacyjnym i finansowym.

FORMULARZ WYCENY

WYCENA JEST BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA.

  INFORMACJE OZNACZONE * SĄ OBOWIĄZKOWE DO WYPEŁNIENIA

  RODZAJE WNĘTRZ DO ZAPROJEKTOWANIA*

  PLIK Z WYMIARAMI POMIESZCZEŃ LUB MIESZKANIA*

  RZUT FUNKCJONALNY OD DEWELOPERA, RZUT Z PROJEKTU BUDOWLANEGO LUB RYSUNEK ODRĘCZNY Z WIDOCZNYMI WYMIARAMI ŚCIAN, ZAZNACZONYMI OKNAMI, DRZWIAMI I OPISEM FUNKCJI POMIESZCZENIA


  DOZWOLONE FORMATY: JPG, PDF, DWG, DOC. ZIP, RAR.
  MAKSYMALNY ROZMIAR PLIKÓW TO 20 MB.

  OBECNY STAN TECHNICZNY POMIESZCZEŃ*

  ZAKRES PRAC*


  (TYLKO PROJEKT)
  (POMOC PRZY REALIZACJI PROJEKTU PODCZAS PRAC WYKOŃCZENIOWYCH)


  (TELEFONICZNA, MAILOWA)

  OCZEKIWANIA CO DO EFEKTU KOŃCOWEGO ARANŻACJI*

  OPIS WSTĘPNYCH POMYSŁÓW I ZAŁOŻEŃ, STYL WNĘTRZ, OCZEKIWANIA DO ESTETYKI WNĘTRZ, OŚWIETLENIA, PREFEROWANA KOLORYSTYKA ITP.

  LINKI DO ARANŻACJI*

  LINKI DO WNĘTRZ, KTÓRE SIĘ PAŃSTWU PODOBAJĄ

  II KROK

  podpisanie umowy

  Jeśli przedstawiona przez nas oferta zostanie przez Państwa zaakceptowana, wspólnie ustalamy harmonogram prac i płatności oraz podpisujemy umowę, w której zawarte są najważniejsze informacje o współpracy.

  III KROK

  współpraca

  Praca nad projektem wnętrz wymaga zaangażowania obu stron – Projektantki i Inwestorów. Przed nami trudne wyzwanie i cel – opracowanie projektu, który będzie spełniał oczekiwania Inwestorów, a przecież różnych rozwiązań, wariantów i opcji jest mnóstwo i to na każdym etapie projektu począwszy od materiałów wykończeniowych, po nowoczesne oświetlenie, kolorystykę ścian oraz mebli. Dlatego spotykamy się, oglądamy materiały wykończeniowe i wyposażenie, rozmawiamy, konsultujemy swoje pomysły. Jesteśmy wyczuleni na wszelkie sygnały i wskazówki, co się Państwu podoba. Od najważniejszych technicznych tematów, przechodzimy do bardziej przyjemnych dla oka elementów estetyki wnętrza.

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  Najlepiej z dużym wyprzedzeniem czasowym – jak tylko pojawi się decyzja o przeprowadzeniu remontu, po zakupie mieszkania lub gdy posiadają Państwo gotowy plan budowy domu. Cały czas pracujemy nad projektami aranżacji wnętrz więc nie jest możliwe wykonanie projektu aranżacji „od ręki”.

  Specjalizujemy się w projektach wnętrz mieszkalnych, biurowych i handlowych. Możemy kompleksowo zaprojektować wszystkie wnętrza w mieszkaniu: kuchnię, jadalnię, salon, łazienki, sypialnię, pokoje dla dzieci i nastolatków, gabinety /kąciki do pracy, hol, wiatrołap oraz schody.

  Czas potrzebny na opracowanie projektu zależy od kilku czynników: metrażu, rodzaju pomieszczeń, stylu wnętrz, zakresu prac a co za tym idzie ilości rysunków technicznych i pomocniczych do wykonania aranżacji. Dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami projektu, jesteśmy w stanie oszacować czas pracy.

  Tak. Współpracujemy z ekipami remontowymi oraz indywidualnymi fachowcami jak elektryk, hydraulik, malarz, stolarz.