Cennik

Wycena usług

Nasze usługi wyceniamy indywidualnie ponieważ każde wnętrze jest inne, mają Państwo różne oczekiwania, potrzeby oraz potrzebują pomocy w różnym zakresie.
Możemy opracować projekt koncepcyjny, który będzie najtańszą opcją aranżacji wnętrz lub przygotować szczegółowy plan, który pozwoli Państwu precyzyjnie przygotować się do remontu pod względem organizacyjnym i finansowym.

Każdy projekt wymaga od nas indywidualnego podejścia, przemyślenia nietypowych rozwiązań, dokonania wyboru spośród ogromnej ilości materiałów wykończeniowych oraz przede wszystkim urzeczywistnieniu wizji i pomysłów właścicieli. Dlatego jesteśmy elastyczni i otwarci na rozmowę.

spotkanie_z_projektantka

Do przygotowania wyceny potrzebujemy:

Aby wycenić projekt aranżacji potrzebujemy od Państwa kilku informacji:
1. rodzaj wnętrza i jego metraż
2. w czym potrzebują Państwo pomocy
3. jaki efekt chcą Państwo osiągnąć
Tutaj pomocne będą rzuty, zdjęcia, opis wstępnych założeń i pomysłów, które pozwolą nam się zorientować co się Państwu podoba.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 535 404 129 lub mailowego: kontakt@stylowearanzacje.pl
Wycenę przygotujemy w ciągu 1-2 dni roboczych i wysyłamy na podany adres e-mail.

Z dojazdem oraz online

Jeśli wolą Państwo bezpośrednie spotkanie, jesteśmy gotowi podjechać, zobaczyć wnętrza, porozmawiać o Państwa potrzebach i oczekiwaniach, przeanalizować różne rozwiązania. Siedziba naszej firmy znajduje się w Kielcach dlatego najłatwiej jest nam poruszać się po woj. świętokrzyskim. Przy większych inwestycjach dojedziemy w dowolne miejsce w Polsce. Realizujemy projekty online, kontaktując się przez e-mail, telefon, Skype lub WhatsApp. Wystarczy przesłać do nas rzuty mieszkania lub domu.

Cena konsultacji wraz z dojazdem wynosi:
- 200 zł na terenie Kielc
- 300 zł teren powiatu kieleckiego
- 400 zł teren woj. świętokrzyskiego
- dowolne miejsce w Polsce - do uzgodnienia
- online - konsultacja wstępna i wycena BEZPŁATNIE

Co dalej...

Jeśli przedstawiona przez nas oferta zostanie przez Państwa zaakceptowana, wspólnie ustalamy termin, harmonogram rozliczania płatności oraz formę komunikacji.
ZACZYNAMY pracę nad projektem.